Polana Leśna,Jastrzebia Góra, noclegi Jastrzębia Góra

Miasto:Jastrzębia Góra
Ulica:Pustki 9 (Ostrowo-las)
Województwo:Pomorskie
Typ działalności:Camping
 
Pokoi / miejsc:7 / 150
 
Telefon:+48511793002
GG: 0
Strona WWW:letni-czas.pl/84/_Polana-Lesna_---camping/
 
Ceny:2 - 22 zł / doba
Rabat: uzyskasz rabat w wysokości 0 %
 
Reklama

Oferta nr: 138 Ocena: 3.8/10 (41 głosów oddano )

Udogodnienia:
NA TERENIE OBIEKTU:
               
WYPOSAŻENIE POKOI:
   
W POBLIŻU OBIEKTU:
               

Oferta:
INFO
Dzięki swojemu atrakcyjnemu i geograficzno-klimatycznemu położeniu caly kurort wczasowy Jastrzębia Góra posiada niepowtarzalnie korzystny własny mikroklimat o właściwościach hartujących i zdrowotnych.
Powietrze jest tu cały rok nieskażone i czyste, wolne od wszelkich pyłów, gazów czy smogu, a dodatkowo wzbogacone i przesycone cennymi dla zdrowia składnikami chemicznymi m.in. życiodajnym jodem.
Jod przenika tu swobodnie podczas morskich kąpieli czy nawet zwykłych wędrówek lub spacerów wzdłuż niekończącej się plaży, a także podczas wędrówek po całym rezerwacie oraz lesie.
Jod ten jest w wielkich ilościach rozpylany w powietrzu przez fale morskie, a szczególnie po sztormach w wyniku dodatkowego parowania od słońca i ciągłego falowania wody morskiej, tworząc tzw. aerozol powietrzny łatwo wchłaniany przez płuca i skórę.
Sama Jastrzębia Góra dzieli się na 4 części: centrum - sama Jastrzębia Góra, Rozewie, Lisi Jar i Ostrowo - położone w lesie sosnowym na obszernej pięknej, płaskiej, łysej polanie leśnej - zaledwie 600 m na południu kurortu.
Jastrzębia Góra jest ponadto bardzo korzystnie geograficznie położoną miejscowością wypoczynkową, bo zaledwie 38 km od metropolii Trójmiasta, 3 km od Władysławowa -Centniewa czy 1500 m od słynnej latarni morskiej w Rozewiu oraz 3 km od Karwii.
Pole namiotowe Polana Lesna polozone w pieknym plenerze wsrod lasu modrzewiowego, wokol cisza, spokoj i krysztalowo czyste powietrze, Idealne miejsce na czynny wakacyjny wypoczynek zarowno samemu jak i z rodzina, Bliskie polozenie od morza, lasu i urok tych okolic czynia je niezwykle atrakcyjnym i niezapomnianym, ulubionym miejscem spedzania wolnego czasu. Osrodek nasz „Polana Lesna” lezy bardzo korzystnie na polanie lesnej przybrzeznego lasu modrzewiowego na wysokosci glownej plazy klifu Baltyckiego i centrum kurortu Jastrzebia Gora. Do plazy glownej zaledwie 900 m. spacerkiem na sciezce zdrowia.
Obiekt ogrodzony i pilnowany non stop.
Wielkie promocje dzieci i mlodziezy uczacej sie oraz studentow az 30% ulga.
Maluchy ponizej 4 lat gratis.
Zapraszamy serdecznie do "Polany Lesnej" !

Informacje dodatkowe:
Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
brak danych
7 150 0 0 0 0 2 - 22 PLN

E-mail kontaktowy:
Imię i Nazwisko:
Telefon:

Interesuje mnie nocleg:
Data przyjazdu: Data wyjazdu: Ilość osób:
Treść wiadomości

OBIEKTY PROMOWANE

OBIEKTY WYRÓŻNIONE