WynajemPrzyczep.info

Miasto:Chałupy
Ulica:Droga Helska
Województwo:Pomorskie
Typ działalności:Camping
 
Pokoi / miejsc:5 / 25
 
Telefon:+48794369789
GG: 0
Strona WWW:WynajemPrzyczpep.info
 
Ceny:100 - 270 zł / doba
Rabat: uzyskasz rabat w wysokości 0 %
 
Reklama

Oferta nr: 5062 Ocena: 3.8/10 (29 głosów oddano )

Udogodnienia:
NA TERENIE OBIEKTU:
                                   
WYPOSAŻENIE POKOI:
                                   
W POBLIŻU OBIEKTU:
               

Oferta:
WWW.WynajemPrzyczep.info
Posiadamy 5 atrakcyjnie wyposażonych przyczep campimgowych z przedsionkami z podłogą i dostępem do bieżącej wody.Wynajem trwa od Maja do końca Września, na kempingach znajdujących się na Półwyspie Helskim. Kampingi zlokalizowane sa nad Zatoka Pucka między miastami: Władysławowo - Chałupy.


CO NAS WYRÓŻNIA?

Kim jesteśmy ?

Miłośnikami Helu, sportów wodnych i górskich, podróżnikami, rodzicami, przyjaciółmi…Moglibyśmy długo wymieniać.Strona powstała po to byśmy z Wami mogli dzielić nasze pasje i to co lubimy najbardziej.

Nasze przyczepy:

mają przedsionki z podłogą, kącikiem wypoczynkowym, tv, oświetleniem
stoją w atrakcyjnych lokalizacjach na 3 różnych campingach helskich
posiadają udogodnienia dla rodzin z dziećmi
często mają oddzielne podwórka z dostępem do bieżącej wodyStrona WynajemPrzyczep.info powstała dla osob pragnących spędzić urlop na Półwyspie Helskim, ktorzy poszukują oferty noclegowej w alternatywnych dla hoteli, apartamentów i kwater miejscach jakimi są przyczepy kempingowe i domki holenderskie. Znajdziesz tu przydatne informacje, ktore pozwola Ci wybrać właściwy kemping, zapoznać się z jego infrastrukturą, dopasować do potrzeb przyczepę lub domek holenderski, zapoznać się z mapą dojazdu, a także sposobem ominięcia korków, które panują przez większość sezon, szczególnie w weekendy. Wkrótce pojawią się mapki, a także filmy, które wskażą Ci najwygodniejszy sposób dojazdu.


Strona WynajemPrzyczep.info powstała także w celu promowania turystyki na Półwyspie Helskim, prezentacji usytuowanych tu kempingów ich walorów i sposobu spędzania wakacji odmiennego od tego, do którego przyzwyczajeni są turysci.


Strona WynajemPrzyczep.info powstaje również aby zaproponować styl życia jakim jest czynne uprawianie sportu, przebywanie blisko natury, nawiązywaniem kontaktów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.


Jeśli czujesz podobnie, masz jakieś uwagi i propozycje, ktore Twoim zdaniem pomogą ludziom w odnalezieniu tego miejsca, to prosze podziel się nimi.


Informacje dodatkowe:
Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
brak danych
5 25 0 0 0 0 100 - 270 PLN

E-mail kontaktowy:
Imię i Nazwisko:
Telefon:

Interesuje mnie nocleg:
Data przyjazdu: Data wyjazdu: Ilość osób:
Treść wiadomości

OBIEKTY PROMOWANE

OBIEKTY WYRÓŻNIONE