Siedem Światów - Jantar

Miasto:Jantar
Ulica:Portowa 13
Województwo:Pomorskie
Typ działalności:Kwatera prywatna
 
Pokoi / miejsc:5 / 14
 
Telefon:790200238
GG: 0
Strona WWW:brak...
 
Ceny:25 - 45 zł / doba
Rabat: uzyskasz rabat w wysokości 0 %
 
Reklama

Oferta nr: 5521 Ocena: 3.6/10 (51 głosów oddano )

Udogodnienia:
NA TERENIE OBIEKTU:
           
WYPOSAŻENIE POKOI:
   
W POBLIŻU OBIEKTU:
                       

Oferta:
Opis obiektu – SIEDEM ŚWIATÓW - JANTAR


Siedem Światów to obiekt położony blisko lasu ok 70m , na działce bezpiecznie ogrodzonej. Spacer leśna ścieżką w kierunku morza to zaledwie 600m. Obiekt posiada letnią kuchnię z pełnym wyposażeniem , miejsce na grill , miejsca parkingowe. Pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami i TV , łącznie 18 miejsc noclegowych. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się kryty basen z pływalnią , ośrodek rehabilitacyjny oferujący dużą gamę usług : fizykoterapię , masaże, masaże wodne , jak również możliwość przejażdżek konnych po lesie i plaży , przejażdżek bryczką i hipoterapię. Świetne tereny do uprawiania Nordic Wolking oraz wycieczek rowerowych po Mierzei Wislanej i Wyspie Sobieszewskiej.

Nasz obiekt może służyć za dobrą bazę wypadową do zwiedzania mobilnego , do Gańska promem 28km , do Malborka na zamek Krzyżacki 40km , do Elbląga 40km , do Tczewa 40km , do Fromborka przez Krynicę Morską 35km + rejs statkiem 1,5 godz lub autem 60km a tam zwiedzanie grodu Kopernika.

Nie można zapomnieć o lokalnych atrakcjach takich jak system budowli hydrotechnicznych chroniących Żuławy przed zalaniem , oraz atrakcje Parku Krajobrazowego : Mikoszewo rezerwat - "Mewia Łacha" gdzie oprócz podziwiania wielu gatunków ptaków zadomowiły się bałtyckie foki , Kąty Rybackie - Rezerwat Kormoranów , rezerwat bobrów w Mikoszewie oraz ujście Wisły -przekop. No i obowiązkowo trzeba zaliczyc Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu , które co roku odbywaja sie właśnie w Jantarze.

Chciałbym jeszcze dodać , że w sąsiedniej miejscowości Stegna co roku w zabytkowym kościele odbywa się Międzynarodowy Festiwal Organowy organizowany przez Filharmonię Bałtycką im. Fryderyka Chopina w Gdańsku.

Serdecznie ZapraszamyJantar (niem. Pasewark) – wieś w północnej Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim, w gminie Stegna. Położona na Żuławach Wiślanych, nad Zatoką Gdańską, w rejonie Mierzei Wiślanej przy drodze wojewódzkiej nr 501 ,na szlaku Żuławskiej Kolei Dojazdowej. Leży pomiędzy Mikoszewem a Stegną. Przez te obszary przechodził niegdyś szlak bursztynowy. Wieś rybacka, kąpielisko morskie.Informacje dodatkowe:
Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
inny 5 14 0 0 2 3 25 - 45 PLN

E-mail kontaktowy:
Imię i Nazwisko:
Telefon:

Interesuje mnie nocleg:
Data przyjazdu: Data wyjazdu: Ilość osób:
Treść wiadomości

OBIEKTY PROMOWANE

OBIEKTY WYRÓŻNIONE