Całoroczny Dom Wczasowo-Hotelowy Nad Morzem

Miasto:Unieście
Ulica:ul. Róży Wiatrów 17
Województwo:Zachodniopomorskie
Typ działalności:Kwatera prywatna
 
Pokoi / miejsc:0 / 56
 
Telefon: 602483549, 943189120
GG: 0
Strona WWW:brak...
 
Ceny:25 - 80 zł / doba
Rabat: uzyskasz rabat w wysokości 0 %
 
Reklama

Oferta nr: 5715 Ocena: 3.9/10 (31 głosów oddano )

Udogodnienia:
NA TERENIE OBIEKTU:
               
WYPOSAŻENIE POKOI:
           
W POBLIŻU OBIEKTU:
               

Oferta:
Oferujemy pokoje 1-,2- i 3- osobowe oraz jedną czwórkę dwupokojową. Do plaży idzie się 4 minuty. W każdym pokoju jest łazienka, telewizor, lodówka, czajnik, naczynia, sztućce i sprzęt plażowy. Dajemy internet. Niektóre pokoje są z balkonami. Poza pokojem są dwie ogólnodostępne, ładnie wyposażone kuchnie dla gości, w których można gotować a nawet smażyć ryby pod warunkiem, ze przynosi się je do domu oczyszczone. Jest mikrofala, żelazko i balkon ogólnodostepny do suszenia. Na posesji za domem jest parking z wyjazdem, a z przodu alaltana grill, stoliki, trampolina dla dzieci oraz duuużo bujnych pachnących kwiatów. Współpracujemy z bardzo dobrą stołówką w bliskiej odległości. Przestrzegamy ustawowej ciszy nocnej. Akceptujemy warunkowo niektóre zwierzęta. Mamy wyznaczone miejsca dla palących.

    

Mielno Unieście  - to miejscowość uzdrowiskowa położona na długiej, wąskiej mierzei pomiędzy morzem i jeziorem przybrzeżnym, oddalona o 12 km od Koszalina, skąd kursują podmiejskie busy, pociągi i prom Koszałek przez jezioro Malownicza, bogato zalesiona i ukwiecona, a do tego świetnie zagospodarowana na potrzeby wczasowiczów i kuracjuszy. Mikroklimat, przejrzysta, błękitna woda, czysta i szeroka plaża, świeże powietrze bogate w jod i inne niezwykle cenne dla zdrowia składniki, baseny z morską wodą, gabinety odnowy biologicznej i zabiegów sanatoryjnych,  Wypożyczalnie sprzętu wodnego i rowerów, jazda konna Świetna gastronomia - dużo stołówek, sklepów i straganów,  restauracji z tarasami, barów smażalni i lodziarni. Właściwie to cała miejscowość, a najbardziej główna ulica latem zamienia się w wielki pasaż rozrywkowo-handlowo-gastronomiczny. A więc są 2 wesołe miasteczka, puby, dyskoteki,  dancingi i imprezy plenerowe.

 

W pobliżu  3 wesołe miasteczka, molo i przystań rybacka a tam ryby prosto z kutra   surowe lub smakowicie, fachowo przyrządzone na różne sposoby w rybackich barach i wędzarniach. Można wędkować, spacerować wzdłuż plaży o zachodzie słońca lub opalić się na czekoladowo. Są wycieczki statkiem lub też w pobliżu jazda konna. Oprócz wczasów organizujemy pozasezonowe wycieczki emeryckie i szkolne oraz współpracyjemy oraz świadczymy usługi hotelowe dla pracowników firm.

 

N asz dom nie mieści się przy głównej ulicy więc nasi goście mogą po długim dniu odpocząć w ciszy i spokoju. 

 

 

Ceny są  u nas negocjowane i zróżnicowane zależnie od terminu i czasu pobytu. Dzieci niezależnie od wieku płacą połowę ceny. W sezonie ceny za dobę wynoszą od 45 do 60 zł od osoby - poza sezonem od 25 do 40.

   

Wiosną Najpięknieja na dodatek świetny wypoczynek za połowę ceny.


 

Chętnie przyjmujemy wycieczki szkolne i emeryckie. Cena dla grup od osoby z pełnym wyżywieniem na stołówce wynosi od 60 do 65 zł za osobodobę           

Morze jest piękne przez cały rok- leczy, uspokaja, dodaje sił. Zapraszamy.

Informacje dodatkowe:
Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
caloroczna 0 56 0 0 0 0 25 - 80 PLN

E-mail kontaktowy:
Imię i Nazwisko:
Telefon:

Interesuje mnie nocleg:
Data przyjazdu: Data wyjazdu: Ilość osób:
Treść wiadomości

OBIEKTY PROMOWANE

OBIEKTY WYRÓŻNIONE