Pensjonat Luan

Miasto:Władysławowo
Ulica:1000LECIA P.P 2 B
Województwo:Pomorskie
Typ działalności:Pensjonat
 
Pokoi / miejsc:32 / 75
 
Telefon:668882528
GG: 0
Strona WWW:pensjonatluan.pl
 
Ceny:65 - 165 zł / doba
Rabat: uzyskasz rabat w wysokości 0 %
 
Reklama

Oferta nr: 5721 Ocena: 4.0/10 (23 głosów oddano )

Udogodnienia:
NA TERENIE OBIEKTU:
                               
WYPOSAŻENIE POKOI:
                           
W POBLIŻU OBIEKTU:
                               

Oferta:

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego Pensjonatu Luan w perle polskiego wybrzeża we Władysławowie. Niespotykana nazwa LUAN pochodzi od pierwszych liter imion naszych córek Łucja oraz Anna. Nasz obiekt wybudowaliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w dziedzinie turystyki nawiązując wystrojem do stylu skandynawskiego. Każdy z nas potrzebuje chwili dla siebie, chwili prawdziwego relaksu. Wakacje nad morzem lub tylko krótki weekend nad morzem oraz SPA pomogą zwalczyć najważniejsze objawy i skutki stresu. Wyszukana dekoracja ,lekkie kolory wnętrz oraz nieustanny szum morza wpływają na doskonałe samopoczucie naszych gości. O niezapomniany pobyt w naszym obiekcie zadba profesjonalna obsługa oraz przyjazna atmosfera.

W jednym miejscu znajdziecie Państwo komfortowe pokoje z tarasami , windę, kolorowy i ciekawy plac zabaw dla najmłodszych gości, Spa oraz parking podziemny.

W naszych pokojach zapewniamy:

-tv

-telefon, bezprzewodowy internet

-lodówka, suszarka

-prysznice we wszystkich pokojach

-czajnik

oraz obszerne tarasy.


Cennik:
Rodzaj pokoju/termin SEZON NISKI
1.05-26.06
1.09-30.09
SEZON ŚREDNI
27.06-05.07
19.08-31.08
SEZON WYSOKI
6.07-18.08
Pokój 1 os. 160 zł 210 zł ---
Pokój 2 os. 230 zł 260 zł 330 zł
Pokój 3 os. 330 zł 370 zł 420 zł
Pokój 4 os. 430 zł 470 zł 510 zł

Zniżki dla dzieci przysługują przy dwóch pełnopłatnych osobach - przy zameldowaniu prosimy o okazanie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka- w jednym pokoju max. 1 dziecko gratis


Do bezpłatnego pobytu kwalifikujemy dzieci  do lat 3 (śpiące z rodzicami )
Dzieci od lat 4 do lat 7 (  dostawka +  śniadanie ) 65 zł


Łóżeczko dla dzieci dostępne po wcześniejszej rezerwacji – opłata 35 zł/doba
Pensjonat pobiera opłatę miejscową w wysokości  1,20 zł / osoba / doba  - wysokość ustala UM we Władysławowie.


Opłata za zadeklarowany pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu gotówką lub kartą.
Dla grup zorganizowanych cennik ustalany jest indywidualnie.
 


Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50% wartości pobytu.

Dodatkowe śniadanie 20 zł/os
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00, a kończy się o godz. 12:00 w dzień wyjazdu

Na terenie hotelu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
 

*cennik  nie dotyczy terminów - Wielkanocy, Weekendu majowego oraz Bożego Ciała.

Informacje dodatkowe:
Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
caloroczna 32 75 2 0 25 5 65 - 165 PLN

W okolicy:

Niewiele jest takich miejsc w Polsce jak Pomorze. Jego magia to szum morskich fal Bałtyku, piękno krajobrazów i smak specjałów z ryb. We Władysławowie i okolicach Półwyspu Helskiego nie sposób się nudzić. Najciekawsze atrakcje okolicy to miedzy innymi:WŁADYSŁAWOWO - Dom Rybaka

To monumentalna budowla w stylu socrealizmu z lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia, zbudowana została jako hotel dla rybaków. Jej wysoka, strzelista wieża jest punktem charakterystycznym Władysławowa. Dom Rybaka to dzisiaj siedziba władz miasta. Na pierwszym piętrze udostępniona jest do zwiedzania wystawa marynistycznej rzeźby Leona Golli oraz fotograficzna poświęcona miastu dawniej i dziś.

Budynek znajduje się przy porcie rybackim z lat trzydziestych XX wieku.

Wieża jest doskonałym punktem widokowym na Zatokę Pucką, Półwysep Helski i klifowe wybrzeże aż do Rozewia. Taras widokowy jest na wysokości 45 metrów.


Centralny Ośrodek Sportu

OPO "CETNIEWO" jest nowoczesnym kompleksem sportowo-rekreacyjnym i konferencyjnym położonym w zespole parkowym tuż nad samym morzem. Spełnia wszelkie wymogi stawiane obiektom sportowo-rekreacyjnym, z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Zaprasza szczególnie na krytą pływalnie w czasie niepogody.Czysta, bezpieczna, szeroka plaża we Władysławowie W granicach Władysławowa znajduje się 23km plaż, które swym urozmaiceniem - od wzmocnionych palami plaż na półwyspie do kamiennych plaż przylądka Rozewie stanowią o niepowtarzalności tych miejsc.

Natomiast główne kąpieliska usytuowane są przy szerokiej plaży pokrytej drobnym, białym piaskiem bez kamieni.

Latem miejsca te ożywają wraz ze wschodem słońca. W ciągu dnia popularnością cieszą się m.in. kąpieliska strzeżone, zjeżdżalnie, przejażdżki "bananem" czy skuterem i rozgrywki piłki plażowej.

Po zachodzie słońca atrakcję stanowią liczne występy artystyczne, dyskoteki, puby i rozmarzeni spacerowicze.Oceanpark

Ocean Park we Władysławowie

Ocean Park we Władysławowie to ekspozycja ssaków i ryb z głębi oceanów i mórz. Naturalne rozmiary zwierząt potęgują niesamowite wrażania. W obiekcie można zobaczyć m.in. wieloryby, rekiny, olbrzymie żółwie, delfiny oraz orki.

Zwiedzając Ocean Park we Władysławowie można pogłębić wiedzę o ssakach głębin oceanicznych, przedstawiona jest historia i warunki życia tych zwierząt.

Dodatkowo podczas zwiedzania przygotowane są atrakcje typu: wyspa skarbów, wodny plac zabaw, sztorm na trawie oraz archeologiczne wykopaliska.Fokarium na Helu

Fokarium jest częścią Stacji Morskiej . Jest to naukowa placówka terenowa należąca do Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie realizowany jest projekt odtworzenia i ochrony kolonii fok szarych w rejonie południowego Bałtyku. Cały projekt ma swój początek w roku 1992, kiedy to na plaży w Juracie znaleziono młodego samca foki szarej. Od tej pory, pracownicy Stacji prowadzą badania, ratują chore foki, wypuszczają młode, a także prowadzą zajęcia edukacyjne dla wszystkich chętnych.

W fokarium oprócz poznania jego mieszkańców i lekcji ekologii, możemy zwiedzić wystawę "Ssaki naszego morza".Informacje praktyczne

Fokarium jest otwarte przez okrągły rok i nie ma potrzeby dokonywania wcześniejszej rezerwacji. Godziny jego otwarcia są uzależnione od pory roku (w granicach 9:00 i 18:00). Wstęp jest płatny: 2 PLN (fokarium) + 2 PLN (wystawa).

Karmienia fok odbywają się:

- przez cały rok o godzinie 11:00 i 14:00

- w sezonie letnim (lipiec-sierpień) o godzinie 11:00, 14:00 i 17:00I wiele innych atrakcji, które już na miejscu poleci Państwu nasz personel.


E-mail kontaktowy:
Imię i Nazwisko:
Telefon:

Interesuje mnie nocleg:
Data przyjazdu: Data wyjazdu: Ilość osób:
Treść wiadomości

OBIEKTY PROMOWANE

OBIEKTY WYRÓŻNIONE