Hotel Zamek Pułtusk*** Dom Polonii

Miasto:Pułtusk
Ulica:Szkolna 11
Województwo:Mazowieckie
Typ działalności:Hotel
 
Pokoi / miejsc:94 / 161
 
Telefon:23 692 90 00
GG: 0
Strona WWW:zamekpultusk.pl
 
Ceny:110 - 470 zł / doba
Rabat: uzyskasz rabat w wysokości 0 %
 
Reklama

Oferta nr: 5725 Ocena: 4.0/10 (26 głosów oddano )

Udogodnienia:
NA TERENIE OBIEKTU:
                                       
WYPOSAŻENIE POKOI:
                               
W POBLIŻU OBIEKTU:
                       

Oferta:

Zabytkowy hotel w XV-wiecznym renesansowym Zamku – to jedna z najpiękniejszych budowli na Mazowszu znajdująca się na wzgórzu, otoczona pięknym parkiem nad Narwią. Kompleks konferencyjno – hotelowo – gastronomiczny, znany z wyśmienitej staropolskiej kuchni, zapewnia wysoki standard świadczonych usług i profesjonalną obsługę.


W zabytkowych wnętrzach komnat zamkowych odczuwa się tchnienie przeszłości, bowiem od wieków Zamek był świadkiem wielu wydarzeń z bogatej historii Polski i Pułtuska. Obecnie w Domu Polonii – centrum konferencyjnym – odbywają się zjazdy, kongresy, sympozja naukowe, bale, bankiety, wernisaże, spotkania integracyjne, przyjęcia weselne, pikniki.


Baza hotelowa liczy 101 miejsc w Zamku ( apartamenty, pokoje jednoosobowe i dwuosobowe ) oraz 60 miejsc w obiektach położnych na Podzamczu – Stanica Wodna, Kasztel, Apartament Myśliwiecki.


Do atrakcji Zamku należą duże łodzie zwane gondolami pułtuskimi, na których można zjeść romantyczną kolację podziwiając jednocześnie uroki nadnarwiańskiej przyrody. Osobliwością towarzyszącą wielu imprezom organizowanym na terenie Domu Polonii są również wystrzały z XVII-wiecznych armat na dziedzińcu zamkowym. Na zwolenników aktywnego wypoczynku czekają rowery górskie, kajaki, korty tenisowe, rowery wodne, bilard. Ponadto goście mogą skorzystać z gabinetu odnowy biologicznej.


Tradycją Domu Polonii stało się organizowanie polskich świąt w Zamku – Bożego Narodzenia ze wspólną Wigilią skupiającą wszystkich gości, śpiewaniem kolęd przy choince oraz Wielkanocy – z wykonywaniem pisanek i kraszanek przy użyciu naturalnych barwników, święceniem pokarmów, rozpoczęciem rezurekcji w Bazylice salwą z zamkowych armat i rodzinnym śniadaniem.


Wygodne pokoje, pyszne dania i napitki, uśmiechnięty personel – to wszystko czeka na naszych gości zaraz po przestąpieniu progu pułtuskiego zamku.


 


 


Cennik:

Zapewniamy wypoczynek i relaks w pokojach oraz apartamentach dostosowanych do potrzeb gości indywidualnych i biznesowych.

Proponujemy Państwu do wyboru pokoje urządzone w prostym, eleganckim i funkcjonalnym stylu, idealnym dla stworzenia przyjemnej i gościnnej aury. W zależności od potrzeb i oczekiwań możecie Państwo wybrać pokój znajdujący się w Zamku lub na Podzamczu.

Informacje dodatkowe:
Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
caloroczna 94 161 8 29 54 1 110 - 470 PLN

W okolicy:

Pułtusk, miasto w województwie mazowieckim, jest wyjątkowo malowniczo i dogodnie położone w północnej części Mazowsza, na skraju Puszczy Białej, nad Narwią. Znajduje się na szlaku prowadzącym do jezior mazurskich i na Pojezierze Augustowskie. Najstarsza część Pułtuska wznosi się na wyspie utworzonej przez rozwidloną odnogę Narwi, dlatego bywa on nazywany "Wenecją Północy".


Pułtusk to miasto pełne wdzięku i skrywanego czasem uroku. Tym, którzy naprawdę zechcą je poznać, oferuje wiele niezapomnianych wrażeń. Znajdzie tutaj coś intrygującego i koneser sztuki, i miłośnik historii. Turyści spragnieni wytchnienia na łonie przyrody lub czynnego wypoczynku mogą spędzić czas na kajakach, łódkach lub rowerach. Miłośnicy fotografii i malarze - pejzażyści o każdej porze roku znajdą tutaj natchnienie i inspirujące widoki. Wobec tylu atrakcji Pułtusk z roku na rok jest odwiedzany przez coraz większą liczbę turystów. Na dodatek bowiem, po dniu pełnym wrażeń oferujemy Państwu chwile wytchnienia i przepyszne posiłki w przestronnych, goscinnych murach naszego hotelu w Zamku.


 


 


E-mail kontaktowy:
Imię i Nazwisko:
Telefon:

Interesuje mnie nocleg:
Data przyjazdu: Data wyjazdu: Ilość osób:
Treść wiadomości

OBIEKTY PROMOWANE

OBIEKTY WYRÓŻNIONE